Tisztelt Érdeklődők, 2024. január 01-től a nekünk írt pozitív élményeket megjelenítjük a honlapunkon!

- "Tisztelt Igazgató Úr!
Szeretnék köszönetet mondani, önnek és a háttér kollégáknak a tegnap esti szalagavató lebonyolításához! Minden tiszteletem mindenkinek akik 1 nap alatt ilyen szalagavatót tudtak szervezni nekünk szülőknek!
Igazán szuper csapatmunka volt!
Köszönöm szépen ezt a csodálatos estét!
Tisztelettel
Turcsik Nikoletta"

- "Nagyon hálásak vagyunk a segítségükért, lehet, hogy ezzel az életét mentették meg!
Osztályfőnök Tanárnővel is beszéltem telefonon, ezek után is csak azt tudom mondani, gyermekem nagyon szerencsés, hogy ilyen "kezek közé" került!
Bárcsak minden Tanár és minden Iskola ilyen lenne! Sosem fogom tudni meghálálni, hogy így állnak hozzá; megbélyegzés helyett segítséget és törődést kapott ebben az iskolában!
Köszönöm még egyszer, őszinte tisztelettel :
Juhász Vera"